Otomatik Panjurların Isı Yalıtımına Katkısı

Otomatik panjurlar, konutlara kullanılan akıllı panjur sistemleridir. Bu panjur sistemlerini konutlarınızda tercih ederek, gelişmiş teknoloji ve sahip oldukları gelişmiş özellikler sayesinde güvenlik, estetik ve konfor gibi birçok farklı alanda fayda sağlayabilirsiniz. 

Otomatik panjurlar, zaman ayarlarına sahiptir. Bu zaman ayarı sayesinde otomatik panjurlarınıza zaman ayarı yaparak, akşam olduğunda serinleyen ve soğuyan havanın konutunuza girmesini engellemek için otomatik kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede, kışın evinize girebilecek soğuk hava akışını engellersiniz ve doğrudan ısı tasarrufu sağlar ve konutunuzu ısıtmak için daha yüksek ısınma bedelleri ödemenizi engellersiniz.

Yaz aylarında ise, otomatik panjur sistemleri kullanarak konutunuza doğrudan güneş gelmesini engelleyebilirsiniz. Güneş sensörleri sayesinde, güneş gelen odanın panjurunun otomatik olarak kapanmasını sağlar, konutunuzun sıcaklığının artmamasını sağlayabilirsiniz. Bu özellikleri sayesinde yazın klima kullanılan konutlarda, klimanızın konutunuzu ekstra soğutmak için daha fazla ve daha uzun süre çalışmasını engelleyerek ısı tasarrufunuzun yanında elektrik tasarrufu da sağlamış olursunuz. Ayrıca eğer isterseniz, havalandırma konumuna alıp kullanarak, panjurlarınız kapalı olsa da konutunuza loş bir ışık ve temiz hava girmesini de sağlayabilirsiniz.

Otomatik panjurları, merkezi veya gruplara ayırarak kullanabilirsiniz. Bu sayede siz hiçbir şey yapmadan, akıllı ve yüksek teknolojili panjurlarınızın sizin ayarladığınız ve komutlarınız doğrultusunda otomatik olarak çalışarak sizlere tasarruf sağlamanız için yardımcı olurlar. Bu otomatik komutlar elektrik kesintisi yaşansa da sonrasında unutulup, sıfırlanmazlar.

Otomatik panjur sistemlerine, farklı renk çeşitleri ve sektöründe 9 yıllık tecrübeye sahip 3N Yapı’nın, uzman ekibi, satış öncesi tasarım ve montaj hizmeti, satış sonrası 7 gün 24 saat destek hizmeti ve tüm bunlara ek 2 yıl garanti güvencesiyle sahip olabilirsiniz.