Otomatik Kapılar ile Isı Tasarrufu Sağlayın

Otomatik kapılar fotoselli, döner yani teleskopik ve dairesel olmak üzere farklı şekil ve sahip oldukları farklı teknolojiler sayesinde günümüzde işletmelerde, okullarda, otellerde, alışveriş merkezlerinde ve benzer birçok alanda kullanılmaktadır. Bu kapı teknolojileri mimari açıdan estetik ve şık görünüm sağlamalarının yanında, kullanım kolaylığı da sağlamaktadır. Bu otomatik kapı teknolojileri güç gerektirmeden sensörler sayesinde kolayca açılıp kapanabilirler. Örneğin döner kapılar otomatik, itekle gitsin (push and go) ve manuel olmak üzere üç şekilde sunulmaktadır. Kullanımda güç kullanmayı gerektiren sistemlerde bile kapıların kullanımları oldukça kolaydır.

Bu kapılar temas veya sensörlerinde bulunan radar gözlerinin ayarlanmış alanlarında hareket olmadan açılıp kapanmaz veya açılıp açık halde kalmazlar. Sadece temasta bulunulduğunda veya açılması için itildiğinde açılırlar. Bu teknoloji sayesinde, açıldığı zaman kapanmama durumu oluşmayacağından, iç ortamda bulunan ısı derecesine, dışarıdan herhangi bir soğukluk veya sıcaklık birbirine karışmayacağından, iç ortamın ısısı korunmuş ve tasarruz sağlanmış olur. Otomatik kapı sistemleri kullanılmazken, kapalı dururken de ısı alışverişi olmamasını sağlar. İçeriye dışarıdan herhangi bir hava akışı sağlanmamasını sağlarlar.

Otomatik kapılar ile sağlanan güvenlik, şıklık, kolaylığın yanı sıra yüksek ısı tasarrufu da sağlarsınız. Ancak en büyük tasarrufu kaliteli ürün hizmeti alarak uzun vadede sağlayabilirsiniz. 3N Yapı güvencesi ve METAXDOOR Otomatik Kayar Kapı Sistemleri kullanarak, eğitimli ve uzman ekip ile tasarım ve montaj hizmeti alır, satış sonrası destek hizmeti ile her türlü probleminizde hemen çözüme ulaşır, çekici, fonksiyonel ve güvenilir sistemlere sahip olabilirsiniz.