3N OTOMATİK KAPI TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Profesyonel bir ekip tarafından kurularak, İstanbul’da başlayan faaliyetlerini, İstanbul dışındaki illerde verdiği yeni temsilcilikleri ile geliştirmeyi amaçlayan, öncelikle ürün ve hizmet de kalite hedefiyle çalışmalarına yön veren, sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer almayı hedeflemektedir.

Firma olarak şuna inanıyoruz ki, sistem üretiminin her basamağında, profilden en küçük vida parçasına kadar doğru tercihler tüm sistemin kalitesini garanti altına alır. Bu anlamda, sisteme katılan en ufak parça kaliteli üretimin maksimum konfor ve güvenliğin ölçütüdür. Ve biliyoruz ki bir ürünün kalitesi şirketin tamamının kalitesinin aynasıdır. Bu prensiple firmamızın kalitesini, sizlere sunmaktan onur duyarız.

MİSYONUMUZ


Kalite hizmet ve çağdaş çözümlerle “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” ana ilkemizdir. Kaliteyi kontrol etmek yerine, üretmeyi tercih eden 3N Otomatik Kapı porje aşamasından, satış sonrasına ve servis hizmetine kadar teknik desteğiyle müşterilerinin yanındadır.

VİZYONUMUZ


3N Otomatik Kapı teknoloji ve sektördeki değişimlere uyum sağlamanın yanı sıra, müşterilerinin otomasyon konusundaki ihtiyaçlarına kendilerine özgü yöntemlerle çözümler sunmak için, hep var olacak.

KALİTE POLİTİKAMIZ


Toplam kalite anlayışı içerisinde tüm çalışanlarımızla birlikte, müşteri beklentilerini en yüksek seviyede karşılayabilmek amacıyla kaliteden ödün vermeden, asgari ulusal ve uluslar arası standart şartlarında üretim yapmaktayız.

GENEL PRENSİPLERİMİZ

Projenin hazırlanması, proje kapsamında kullanılacak ürünlerin seçimi ve temini, sistemlerin montajlarının yapılması sistemin kullanımı hakkında kullanıcıların eğitimi ve satış sonrası kesintisiz teknik servis hizmetleri , işletme büyüklüğü ne olursa olsun 3N OTOMATİK KAPI’nın size sunduğu hizmetlerdendir.

Her şey şirketimiz bünyesin de deneyimli ve eğitimli elemanlarımız tarafından yerinizde keşif yapılarak uygun şekilde projelendirilip size sunulur. Uygulama yapıldıktan sonrada yine hizmetimiz 24 saat kesintisiz devam etmektedir.

Otomatik Kapı ve Pencere Sistemleri gibi önemli bir konuda kullandığınız malzeme çok önemlidir. Bu yüzden hiç bir zaman güvenliğinizi riske atmayacak ,sizi yarı yolda bırakmayacak ürünler seçiyoruz.

Yaptığımız işin öneminin bilincinde bir firma olarak kalitemizden ödün vermeden çalışıyoruz. Ve bunun için sektöründe lider firmalarla beraber kalitesini sürekli koruyan vizyonunu ve müşteri memnuniyetini önde tutan firmalarla çalışıyoruz.

3N OTOMATİK KAPI sektöründeki ehliyetsiz firmaların ve bunların eğitimsiz personellerinin neden olduğu kötü ürün ve kalitesiz hizmetlerine çözüm olabilmek için kurulmuştur.

3N Otomatik Kapı ve Otomasyon ilk etapta kendisine koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak Sektörde 9 yılı aşkın süreli tecrübeye sahip çalışanlarımızla proje aşamasından, satış sonrası servis hizmetlerine kadar aksatmadan sürdüren 3N OTOMATİK KAPI sektörde sayılı firmalar arasında yer almaya başlamıştır. Sektörün tüm yeniliklerini yakından takip ederek müşterilerine en son teknolojiyi ekonomik, estetik, ergonomik ve uzun ömürlü olması avantajı ile sunmaktadır.

Kullanılan tüm malzemeler ISO ve TSE belgelerine haiz olup iki (2) yıl süre ile 3N YAPI tarafından garanti kapsamındadır.